box icon

هدف ما در آکادمی لند انتقال تجربه و دانش تخصصی است.

شروع کار آکادمی لند

آکادمی لند در مهرماه ۱۳۹۹ شکل گرفت و ابتدا روی دامنه ی vuejstime.com شروع به کار کرد، سپس دامین وب سایت به academyland.net تغییر پیدا کرد.

هدف آکادمی لند

وقتی سال ۱۳۹۲ برنامه نویسی رو با هدف یک شغل در نظر گرفتم خیلی زود متوجه شدم وارد یک دنیای بزرگ شدم، دنیایی که هیچ انتهایی ندارد، تصمیم گرفتم در این مسیر بی انتها به دوستان خودم و همه کسانی که به طی این مسیر جذاب علاقه مند هستند کمک کنم و تجربیات خودم رو در اختیارشون قرار بدهم. پس هدف آکادمی لند انتقال تجربه ی عملی است که طی سالیان با تلاش فراوان بدست آمده است.

مسیر طی شده تا به امروز

در آغاز راه با بک اند شروع کردم و زبان برنامه نویسی php فریم ورک yii2 ، که این روند تا دوسال ادامه داشت در آن زمان پروژه ها بصورت MPA پیاده سازی می شد و Bootstrap آخر تکنولوژی css محسوب می شد و موقعیت شغلی فرانتند اینقدر تخصصی نبود انگولار جی اس ورژن یک آمده بود و هنوز خبری از vue js نبود، بعد از دو سال من با فروشگاه اینترنتی مبیت همکاری خودم را آغاز کردم، ورژن اولیه آن توسط یک شرکت دیگر پیاده سازی شده بود بنابراین بنده اولین برنامه نویس مستقل روی مبیت هستم، ورژن ابتدایی فروشگاه بصورت MPA و با همان دوست قدیمی من فریم ورک yii2 پیاده سازی شد. با رشد تیم مبیت و تبدیل آن به یک شرکت مستقل کارها تخصصی تر شد و نیاز بود تا اپلیکیشن موبایل هم پیاده سازی شود، بنابراین سراغ پیاده سازی اپلیکیشن رفتم و کار بک اند هم همزمان با دوستانی که جدیدا به جمع مون اضافه شده بودند ادامه دادیم. اواخر ۱۳۹۷ بود که با vue js , nuxt js پیاده سازی ورژن SSR مبیت رو آغاز کردیم و تا به امروز مبیت با همین تکنولوژی به حیات خود ادامه می دهد.

به عنوان یک رسالت، آکادمی لند را ایجاد کردم تا تجربه این سالها را به علاقه مندان این حوزه انتقال دهم و امیدوارم بتوانم رسالت خودم را به خوبی عملی کنم.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به آکادمی لند می باشد و هرگونه کپی برداری از محصولات غیر مجاز می باشد.
box iconbox iconارتباط با ماتصویر نماد