دوره جامع vue js و nuxt js

دوره جامع vue js و nuxt js

با شرکت در این دوره می توانید vue js و nuxt js را به طور همزمان آموزش ببینید. تاکید دوره بر مفاهیم ssr و ناکست است.

تکمیل شده
در حال دریافت اطلاعات...
پیشرفته
آموزش پیشرفته nuxt3 با پیاده سازی فروشگاه

آموزش پیشرفته nuxt3 با پیاده سازی فروشگاه

این دوره شامل دو بخش هست، بخش اول مفاهیم پایه ای vue js 3 آموزش داده می شود و در بخش دوم پروژه مورد نظر با nuxt js 3 پیاده سازی می شود.

تکمیل شده
در حال دریافت اطلاعات...
33 %
آموزش وب انیمیشن با GSAP

آموزش وب انیمیشن با GSAP

GSAP یک کتابخانه قدرتمند برای پیاده سازی انیمیشن ها با جاوا اسکریپت است، در این دوره می توانید کار اصولی با این کتابخانه قدرتمند را به خوبی بیاموزید و با مثال های ویدئویی با تکنیک کار بخوبی تسلط پیدا کنید.

تکمیل شده
در حال دریافت اطلاعات...
33 %
آموزش typeScript

آموزش typeScript

یک دوره خوب تایپ اسکریپت که دانش اساسی که در پروژه ها نیاز دارید، در اختیار شما می گذارد.

در حال برنامه ریزی
در حال دریافت اطلاعات...

دوره های آموزش nuxt به زبان فارسی

دوره ی فروشگاهی با vue 3 و nuxt 3

دوره ی پیاده سازی فروشگاه با vue و nuxt یک دوره ی کامل است، و هم برای کسانی که از صفر می خواهند شروع کنند مفید است و هم برای دوستانی که از قبل با vue و nuxt پروژه انجام داده اند. در این دوره ۲۰ ویدئو اول مفاهیم اساسی از صفر آموزش داده شده اند و مابقی مفاهیم در طول پروژه آموزش داده می شوند، تا مخاطب ضمن یادگیری مفاهیم، در عمل و به صورت کاربردی با مفاهیم آشنایی پیدا کند. تکنیک های استفاده شده و ساختار منظم فایل ها در پروژه، نقاط قوت و یکتای دوره است، که حاصل سال ها تجربه برنامه نویسی مدرس در پروژه های بزرگ است. پیش فرض مدرس در این دوره پیاده سازی یک پروژه بزرگ است لذا ساختار و استانداردهایی که در دوره پیاده سازی شده کاملا استاندارد و با وسواس خاص انجام شده است. پس اگر به دنبال یک آموزش پروژه محور vuejs با تکنیک های خاص و ساختارهای منظم در پروژه های خود هستید، این دوره فوق العاده شما رو چندین گام به جلو پرتاب می کند!

همیشه موقع توسعه قسمت های جدید پروژه، بخشی از کدها تکراری است، به عنوان مثال ساخت فایل های مختلف که فقط فیلدها یا url سرویس آنها متفاوت است، و این کارهای تکراری هم توسعه دهنده را خسته می کند و هم کارفرما را شاکی، در این دوره یک code generator که توسط مدرس توسعه داده شده است و به راحتی قابل شخصی سازی است مورد استفاده قرار می گیرد (البته همه کدها ابتدا پیاده سازی می شوند بعد با code generator سوپرایز می شوید.) حال به جمله اول برگردیم آیا این دوره واقعا یک دوره ی کامل است؟! شما چه فکری می کنید!

دوره جامع vue و nuxt

یک دوره ی مفهومی که تمرکز آن بر بحث ssr است. در این دوره مفاهیم در قالب پروژه های کوچک توسعه داده شده است و یک دوره ی مینیمال برای کسانی است که قبلا با vue آشنایی داشته اند. در این دوره مفاهیم اساسی توضیح داده شده، بصورت خودمونی میشه این: اگر ویوو رو بلدی و مفاهیم ssr برات علامت سواله و می خواهی ناکست ۲ رو یادبگیری این دوره برای شما مناسب است.

سایر دوره های آکادمی لند

دوره ی آموزش GSAP

برای سهولت در پیاده سازی انیمیشن ها در وب بدون شک قدرتمندترین کتابخانه جاوااسکریپت GSAP است، در این دوره ی کوتاه سعی کرده ایم تا مفاهیم اصلی GSAP را بیان کنیم. با تسلط بر GSAP پیاده سازی انیمیشن به راحتی آب خوردن خواهد بود، حتی پیچیده ترین انیمیشن ها را، به راحتی نوشتن متدهای ساده جاوااسکریپت انجام خواهید داد.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به آکادمی لند می باشد و هرگونه کپی برداری از محصولات غیر مجاز می باشد.
box iconbox iconارتباط با ماتصویر نماد